Dell Pro MS5120W 2.4GHz Wireless Optical Mouse, Black
| All | |
| Akud kaasa arvatud | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Brutokaal | 0.1537 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Garantii | 12 month(s) |
| Gross depth (mm) | 104.50 mm |
| Gross height (mm) | 38.30 mm |
| Gross width (mm) | 61.50 mm |
| Netokaal | 0.07 kg |
| Number of buttons | 7 NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80 g |
| Producer product family | Pro |
| Producer product name | MS5120W |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| TI weight (kg) | 0.016 kg |
| Toetatud akude arv | 1 |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | 2.4GHz Wireless Optical Mouse |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell pro ms5120w 24ghz wireless optical mouse, black, 570-abho, dell, hiired





